بازدید اعضای هیئت مدیره و مدیران هلدینگ پتروفرهنگ و انرژی سپهر از پروژه پتروشیمی دنا

بازدید اعضای هیئت مدیره و مدیران هلدینگ پتروفرهنگ و انرژی سپهر از پروژه پتروشیمی دنا

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی دنا، اعضای هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ و انرژی سپهر یکشنبه 9 بهمن از پروژه پتروشیمی دنا بازدید کردند.

در این بازدید که با حضور دکتر طاهری رئیس هیئت مدیره، دکتر بابازاده مدیرعامل و عضو هیئت مدیره، دکتر غلامزاده عضو هیئت مدیره،مهندس ضیغمی عضو هیئت مدیره ، مهندس مقیمی قائم مقام مدیرعامل و مدیران هلدینگ پترو فرهنگ به همراه دکتر جهانگیری عضو هیئت مدیره و قائم مقام هلدینگ انرژی سپهر ، دکتر هاشمی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی دنا و جمعی ازاعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت برگزار شد، مشکلات و چالش های موجود دراین شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

حسین هاشمی ضمن خیرمقدم به اعضای هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ و انرژی سپهر با اشاره به نگاه اجمالی به شرکت، گزارشی از عملکرد را ارایه نمود.

وی با اشاره به مشکلات موجود در این پروژه از جمله مشکلات قراردادی و تامین مالی به برنامه های پیشروی این شرکت جهت رفع موانع و افزایش سرعت پیشرفت پروژه پرداخت.

وی افزود با برنامه ریزی و پیگیری های مستمر ان شاالله شاهد تامین مالی و رفع مشکلات قراردادی و … در این پروژه و خدمت هر چه بهتر به سهامداران عزیز، مخصوصا فرهنگیان بزرگوار باشیم.

Share :

گالری‌های مرتبط