مدیرعامل پتروشیمی دنا شهادت رئیس جمهوری و همراهان‌شان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت

مدیرعامل پتروشیمی دنا شهادت رئیس جمهوری و همراهان‌شان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی دنا، مدیرعامل پتروشیمی دنا شهادت رئیس جمهوری و همراهان‌شان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.
در پیام دکتر هاشمی آمده است:

“‏یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه”
رئیس جمهور محبوب و مردمی جمهوری اسلامی ایران همه عمر پربرکت خویش را در راه خدمتگزاری به ‌نظام مقدس اسلامی و اعتلای دین و انقلاب سپری کرد و اکنون که مشیت الهی بر آن بود که این ذخیره بزرگ انقلاب اسلامی و شهید خدمتگزار ملت دعوت حق تعالی را لبیک گوید.
بدون شک شهادت والاترین اجر و پاداش برای سال‌ها مجاهدت خالصانه و تلاش خستگی‌ناپذیر و جهادی این شهید عالی‌قدر عرصه مقدس خدمت بود و به‌یقین نام و یاد نیک این خدمتگزار صدیق و دلسوز نظام اسلامی برای همیشه در خاطر شریف مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.
اینجانب در مجموعه پتروشیمی دنا شاهد توجه ویژه حضرت آیت الله رئیسی(رضوان الله علیه) به صنعت پتروشیمی و تلاش های ایشان در راستای رشد، تولید و خودکفایی در این عرصه بودم و حمایت های بی دریغ ایشان از صنعت را بسیار ستودنی و ارزشمند می دانم.
در پایان شهادت این عزیزان را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و علو مقام برای آن عزیزان مسئلت می‌نمایم.
حسین هاشمی، مدیرعامل پتروشیمی دنا
۱۴۰۳/۰۲/۳۱