پیام تبریک دکتر احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳

 

محسن احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در پیامی، ضمن تبریک فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ هجری شمسی به آحاد ملت ایران بویژه فرهنگیان سراسر کشور، از تلاش های عوامل، دست اندرکاران و همکاران شاغل در همه بخش های این مجموعه بزرگ اقتصادی که در راستای تولید ثروت، سودآوری و ارائه خدمات شایسته به اعضای صندوق فعالیت می کنند، قدردانی نمود.

بسمه‌تعالی
یا مقلب القلوب و الابصار/ یا مدبر اللیل و النهار/یا محول الحول و الاحوال/حول حالنا الی احسن الحال

فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳هجری شمسی و همزمانی آن با ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خداوند متعال را خدمت آحاد ملت ایران بویژه فرهنگیان سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن و بهار دل‌ها را به فال نیک می‌گیرم و در سالی که با تدبیر رهبر عزیزمان حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) “سال جهش تولید با مشارکت مردم” نامگذاری شده و در پیام نوروزی معظم له آمده است، از درگاه ایزد منان سالی سرشار از سلامتی، عزت و موفقیت برای هموطنان عزیز، سربلندی برای ایران اسلامی و ارزش آفرینی، جهش تولید و خدمات و سودآوری مطلوب برای مجموعه عظیم صندوق ذخیره فرهنگیان آرزومندم.
صندوق ذخیره فرهنگیان به رغم فراز و نشیب‌هایی که طی نزدیک به سه دهه از فعالیت خود تجربه کرده است، یک ظرفیت و فرصت اقتصادی بزرگ و کم نظیر برای ارتقای وضعیت معیشتی فرهنگیان به عنوان ماموریت اصلی این مجموعه می باشد. این ظرفیت عظیم مرهون اعتماد و سرمایه‌گذاری‌های تک تک اعضای آن از زمان تاسیس صندوق تاکنون است و فرهنگیان حق دارند که از ثمره سرمایه‌گذاری خود در زمان بازنشستگی بهره‌مند شوند.

از این رو، هیات مدیره و تیم مدیریتی صندوق در چارچوب دیدگاهها و راهبردهای مقام عالی وزارت و هیات امنای محترم و مطابق سیاست هاو خط مشی های دولت مردمی تلاش کرده راهبردها و برنامه‌های مدون، علمی و مبتنی بر واقعیت‌های موجود صندوق را در دستور کار خود قرار دهد و همان گونه که رییس جمهور محترم حضرت آیت الله دکتر رئیسی در پیام نوروزی اشاره کردند بنوانیم در “مسیر عدالت محوری و رونق و شکوفایی اقتصادی” گام برداریم تا به لطف الهی و با همدلی و همراهی فرهنگیان عزیز ضمن رفع مشکلات و چالش‌های سنواتی این مجموعه، چشم‌انداز روشنی از تولید ثروت برای صندوق ترسیم نماییم.
صداقت، امانتداری، تعهد، پاکدستی و تکریم عملی اعضای صندوق را به عنوان ارزش‌های محوری، سرلوحه فعالیت خود قرار داده‌ایم تا اعتماد و اطمینان خاطر اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان را تقویت کنیم.
بناداریم با بهره گیری از تجربیات و دانش خبرگان حوزه اقتصاد و تجارت، نخبگان و کارآفرینان موفق، هلدینگ‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه صندوق را به گونه‌ای ساماندهی نماییم که شاهد سودآوری مطلوب همه شرکت‌ها باشیم. در سال جدید همچنان بر تعهد خود نسبت به احقاق حقوق همه فرهنگیان به ویژه بازنشستگان معزز از سهم واقعی خود از دارایی‌های صندوق و پیگیری اجرای بهینه، کامل و اثرگذار طرح ارزش مالکانه بر اساس روش‌ها و رویه‌های علمی و قانونی تاکید داریم.
ضمن تبریک مجدد عید فرخنده نوروز، با توکل به خداوند متعال و آفریننده هستی، سال ۱۴۰۳ را با این نیت آغاز خواهیم کرد که مجموعه تلاش‌ها، عملکردها و دستاوردهای صندوق ذخیره فرهنگیان، موجبات رضایت اعضای گرانقدر یعنی فرهنگیان محترم را فراهم آورد. انشاالله

محسن احمدی
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان