پیام مدیر عامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت سال گشت پتروشیمی دنا

بِسْمِ اللّهِ الَّذى هُوَ مُدَبِّرُ الاْمُورِ
مدیرعامل محترم اعضای گرانقدر هیئت مدیره و همکاران ارجمند در شرکت صنایع پتروشیمی دنا بیستم مهر ماه سالگشت تأسیس شرکت صنایع پتروشیمی دنا را خدمت یکایک شما گرامیان تبریک و شادباش عرض می نمایم.
صعود به قله موفقیت، راهی است صعب و دشوار که مردان و زنانی راست قامت و بردبار را طلب می کند که چشم اندازی از رضایت خالق و خدمت به خلق را چراغ راه خویش کرده و رسالت یگانه خود را در تلاش برای آبادانی جامعه خود می یابند.
«دنا» آنگونه که از نام افراخته اش پیداست، به بلندای همت و حمیت سخت کوشانی است که در آوردگاه توسعه و پیشرفت این پروژه از هیچ کوششی دریغ نکرده و از تلاطم و فراز و فرود‌های گوناگون عبور کرده اند تا در کرانه ایران اسلامی به انجام وظایف خود عمل کرده باشند.
پیشرفت 68 درصدی این پروژه و تصمیم راسخ مدیران، اعضای محترم هیئت مدیره و یکایک همکاران صف و ستاد این شرکت برای بهره برداری از پتروشیمی دنا در سال 1402 و عهد مشترک ایشان برای فائق آمدن بر تحریم های ظالمانه، نه تنها شایسته تقدیر و سپاسگزاری است که بیرقی است از افتخار و خودباوری.
اینجانب ضمن تبریک مجدد سالگشت تاسیس شرکت صنایع پتروشیمی دنا به مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس محمدعلی کریمیان، اعضای محترم هیئت مدیره و دیگر مدیران ساعی و ارجمند آن شرکت، مراتب سپاسگزاری خود را از مجاهدت بی‌دریغ و ارزشمند یکایک کارمندان و کارگران شریفی که از هیچ کوششی دریغ نکرده اند، ابراز می دارم.
صمیمانه‌ترین تبریک و خالصانه‌ترین آرزوی توفیق تقدیم حضور تان می‌گردد.
بهروز عباسی | مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر

Share :

اخبار اخیر