پیام نوروزی دکتر جواد زارع پور مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ

 

پیام نوروزی دکتر جواد زارع پور مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

همراه گرانقدر
اکنون که امر الهی بر آن مقدر گشته تا فراش باد صبا فرش زمرّدین بگستراند و درختان را به خَلعَت نوروزی و قَبای نو مُزیَّن نماید تا رستاخیز زمین و زمان بر اوراق دوران به سالی تازه رسد، فرصت غنیمت شمرده و ضمن تبریک سال نو، از سبب‌ساز هستی، سعادت و سیادت شما را مسئلت می‌نمایم. امید آنکه تقارن بهار طبیعت با ماه پر برکت رمضان و بهار قرآن سالی خجسته و مبارک را پیش رو داشته باشید.
در سالی که گذشت، هلدینگ پتروفرهنگ با اتکا به همت و حمیت مدیران و کارکنان سخت‌کوش تمامی زیرمجموعه‌ها، دستاوردهای چشم‌گیری در مسیر پیشرفت و تعالی خود کسب کرد. گام بلند در بومی‌سازی کاتالیست سنتز، حرکت هدفمند در راستای ورود به صنایع پایین‌دست پتروشیمی و تمرکز بر فروش محصولات تولیدی در شرکت‌های تابعه و دستیابی به بازارهای جدید تنها بخشی از این دستاوردها است.
اما در این میان بزرگترین داشته و سرمایه پتروفرهنگ، نیروی انسانی کاردان، پیشرو و وطن‌دوستی است که درایت و ذکاوت را چراغ راه مساعی خویش ساخته و هرگز در مسیر مسئولیت‌ها، لرزش به گام‌هایشان راه نیافته است.
در سال جدید نیز با عزمی راسخ و گام‌هایی استوار، در مسیر پیشرفت و تعالی هلدینگ پتروفرهنگ گام خواهید برداشت. برنامه‌های مدونی برای افزایش و پایداری تولید، تکمیل و راه‌اندازی پتروشیمی‌های دنا و سیراف انرژی، توسعه زنجیره ارزش، حمایت از تولید داخلی و خلق ثروت پایدار برای سهامداران گرامی در نظر است چرا که وظیفه اولی خود را خدمت‌رسانی به جامعه فرهیخته فرهنگیان می‌دانیم.
امیدوارم در سال نو با همراهی و همدلی شما گرامیان، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر هلدینگ پتروفرهنگ و شرکت‌های تابعه و خلق ارزش‌های ماندگار برای ایران اسلامی عزیزمان باشیم.
امید که آن «کهـنه» رفته باشد به نکویی و این «نــــو» همی آید به شادی.