جلسه بررسی وضعیت پروژه دنا در دفتر مرکزی شرکت برگزار شد

   

جلسه بررسی وضعیت پروژه دنا در دفتر مرکزی شرکت برگزار شد

با حضور دکتر هاشمی مدیرعامل ، دکتر کوثری مجری طرح ، مهندس علم الهدی قائم مقام مدیرعامل و مدیران ارشد پتروشیمی دنا  جلسه بررسی وضعیت پروژه برگزار گردید.

در این جلسه که با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد، دکتر هاشمی ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای مجموعه همکاران شرکت به بیان اقدامات صورت پذیرفته در خصوص تامین منابع مالی و جلسات متعدد با مجموعه بانکها و نهادهای دولتی پرداخت و عنوان کرد، ماحصل این جلسات گشایش ها و اتفاقات خوبی است که انشالله در ماههای آینده شاهد اثرات مثبت آن خواهیم بود ، وی عنوان کرد پتروشیمی دنا جزء طرح های اولویت دار دولت که می بایست در این دولت به بهره برداری برسد قرار گرفته است ، به همین منظور ایشان خواستار همت و تلاش بیش از پیش مدیران و همکاران برای تکمیل به موقع پروژه شد.
در ادامه جلسه دکتر کوثری مجری طرح با ارائه گزارشی از اقداماتی که در شش ماه اخیر صورت پذیرفته به ارائه برنامه آتی فعالیتهای پیش رو پرداخت.
در این جلسه مهندس علم الهدی و مدیران شرکت در خصوص نحوه اجرای پروژه و رفع مشکلات مالی و نحوه تعامل با پیمانکاران و راههای تسریع انجام پروژه  به بیان نظرات و پیشنهادات پرداختند.